AnalizlerKoin Haberleri

Kucoin Nedir? Kucoin Shares İle Para Kazanma

Kucoin Nedir? Kucoin Shares İle Para Kazanma
Her geçen gün kripto para piyasasındaki pazar gittikçe büyüyor. Piyasada belli bir yere gelmiş olan Bitfinex, Poloniex ve Bittrex gibi borsalar ile mücadele etme adına yeni borsaların değişik yöntemler geliştirmeleri gerekmektedir. Son zamanlarda karşımıza çıkan borsalar, hem format olarak hem de kullanıcı yararı olarak yeni konsept borsalar olmaktadır. Kucoin ise, getirmiş olduğu yenilikler ile isminden söz ettirmeyi başarmıştır.
Kucoin Shares’in Tanımı
Kucoin Shares, Kucoin borsasının ortaya çıkarmış olduğu altcoin demektir. Genel anlamda borsalarda Bitcoin, Ethereum ve Tether gibi sanal paralar üzerinden sağlanan işlemlerin yanında bu borsada kimi coinler Kucoin Shares üzerinden de işlem görmektedir. Borsa, günlük olarak alınan komisyon miktarının yarısını elinde Kucoin Shares bulunan kullanıcılara dağıtmaktadır. Aslına bakılırsa yalnızca basit bir borsa işlemi ile borsanın elde ettiği kara ortak olabiliyorsunuz.
Kucoin Shares İle Para Kazanmanın Yolları
Yapmanız gereken tek şey, kucoin.com a üye olarak ve belli adımları takip ederek Kucoin Shares satın almaktır. Bu işlemi ICO’ya destek vermek gibi düşünebilirsiniz. Aynı sistem aylardır TaaS ile gerçekleştiriliyor. Aradaki tek fark, TaaS’ın bir yatırım fonu olması ve Kucoin’in ise bir borsa olmasıdır.
Kucoin’e Üye Olma İşlemi
İlk etapta sitenin ana sayfasına girmeniz gerekiyor. Sonra sağ üst bölümden ‘sign up’ simgesine tıklayarak karşınıza çıkacak formu sizden istenen bilgileri girerek, en alt bölümde yer alan Invitation bölümüne de ‘1vc7s’ yazmanız gerekiyor. Form doldurma işlemini gönderdikten sonra yalnızca elektronik posta adresinizi onaylamanız kalmaktadır. Herhangi bir işlemi gerçekleştirmek içinse iki faktörlü doğrulama işlemini aktif duruma getirmeniz gerekmektedir. Bunun için, 2fa uygulamasını telefonunuza indirerek barkodu tarama işlemi yapmanız yeterli olmaktadır.
Kucoin’e Para Yatırma İşlemi
Para yükleme işlemini yalnızca sanal para olarak yapabilirsiniz. Henüz Türkiye’den Türk Lirası ya da Dolar göndermeniz mümkün olmamaktadır. Sitede ilk olarak sağ kısımda bulunan ‘$’ simgesine mousenizi götürerek, hemen ardından açılacak olan menünün en alt kısmından ‘Deposit’ bağlantısına tıklamanız gerekmektedir. Açılan ekranda dilediğiniz sanal parayı seçerek cüzdan adresinizi almanız mümkün olmaktadır.

Etiketler
Daha Fazla Göster
Kapalı
Kapalı