Alt Koin Haberleri

En hızlı onay! Ripple

En hızlı onay! Ripple
Küresel sistemde en iyi ve en hızlı transfer onayı veren Ripple oldu! Walletler arası transferde Ripple ortalama 3,3 Saniyede yatırımlara onay veriyor.
ripple hızı
Dünya’da bir çok banka ve kurumsal müşterilerin Ripple’yi tercih etmelerinin sebebi hızı ve daha güvenli olmasıdır. Dijital paraların arasında en çok anlaşmaya ve resmi bankalar ile anlaşması olan Ripple kendi sanal parasını bir çok ülke’de resmi duruma getirmiştir.
 
Ripple Real Olma Yolunda!
Ripple’nin bir çok ülkede borsaya katılmasının ardından kafalarda oluşan en büyük soru işareti bu akibiyetin Türkiye’de nasıl gerçekleşeceği ve ne olacağıdır. Bilindiği gibi ekonomi bakanı’nın açıklamaları Dijital paraların asla borsa’lara sokulmayacağı yönündeydi. Ancak bu açıklamalardan hemen sonra Akbank ve MoneyGram ile anlaşan bu para biriminin ilerleyen günlerde daha bir çok Uluslar Arası Banka’lar ile anlaşacağına kesin gözüyle bakılıyor.
 
Vergisi Alınamayan Para Birimi
Bunun sebebi ise malum Ülkemizde her şeyden vergi almaya çalışan bir yapı mevcut ve bu para birimlerine vergilendirme getirilemediği için ülkemizin bu sanal para birimlerini kullanmayacağına kesin gözü ile bakılıyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster
Kapalı
Kapalı