Alt Koin HaberleriKoin Haberleri

Digital Cash – Dash Coin Ne Kadar ?

Digital Cash – Dash Coin

Kripto paraların öncüsü olan Bitcoin tabanlı Dash, gizliliği ile dikkat çekmektedir. Kurulduğu 2 gün içinde 2 milyona yakın digital para üretildi. Para transferlerinde sisteme düşen kişiyi anonim olarak gösteren bu dijital para birimi kullanıcıları Bitcoin’den sonra en kullanışlı ve faydalı olarak Dash’ı görmektedirler.

Dash Coin Ne Kadar ?

DASH
TRY
452.31
USD
85.06
EUR
74.98

İsim Değişikliği

Başlarda Darkcoin ve XCoin isimlerini kullanan bu kripto para 2015 yılında Digital Cash isminin kısaltılmışı olan Dash ismini kullanmaya başladı. Açık kaynaklı, eşler arası ve merkezi olmayan yönetim sistemi ile Dash özerk bir kuruluş olarak kendini diğer kripto para birimlerinden ayırmaktadır. Kişileri ve kuruluşları ödüllendirme olanağı tanıyan, kendi kendini yönetip kendine fon sağlayan kripto para birimi dünyada birçok kullanıcı tarafından sevilmekte ve kullanılmaktadır.

Neden Dash?

Dash para transferlerinde tüm bilgilerinizi gizli tutar ve bu işlemler hiçbir şekilde kimseyle paylaşılmaz. Böylelikle anonim şekilde ve gönül rahatlığı ile tüm transfer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Dash’ı rakiplerinden ayıran en büyük özelliği ise budur.

Hızlı Para Transferi

Dash, kullandığı instantX özelliği ile 4 saniyede tüm paranızı gönderme imkanı sunar ve bu işlemin geri dönüşü olmaz. Tüm bu işlemler için düşük ücretler alır ve dünyanın her yerine aynı hızda para transferi yapabilirsiniz.

Gizlilik ve Güvenlik

Tüm kripto para birimlerinin geçmişe dair satın alma, bozdurma, gönderme gibi işlemleri kontrol edebilme imkanı varken Dash’ta bu durum adres, kişi bilgisi hatta miktara kadar tamamen anonim olarak gizli tutulmaktadır.

 

Etiketler
Daha Fazla Göster
Kapalı
Kapalı