Koin Haberleri

Dash Coin Yani Darkcoin Nasıl Alınır

Dash Coin Yani Darkcoin Nasıl Alınır
Yeni ismi ile Darkcoin almak isteyenler, ülkemizde coin borsası aracılığı ile alabilir. Borsa üzerinden almak istemeyenler bazı siteler aracılığı ile alım yapabilir. Bunun için internet üzerinden yapılacak kısa bir araştırma ile halledilebilir.
Dash
Şu an Bitcoin kripto para biriminin çok yüksek değerler ulaşması sebebi ile diğer kripto paralar da konuşulmaya başlandı. Yüzün üzerinde olan kripto paraların içinde Dash coin kripto para çok konuşulan ve değer olarak yükselen kripto para birimlerinin içinde bulunuyor.
Dash Coin
Dash coin, açık kaynak kodlu eşler arası bir kripto para birimi. Özel işlem yapma imkanı tanıyor. Dash ağı ile beraber kişilere ve işletmelere değer katılıyor. Modelin esası kendini yöneten ve kendini finanse eden bir model üzerine kurulmuş.
Dash Coin Piyasaya Çıkışı
Dash coinin piyasaya sürülmesi 2014 yılının başı. Dash olarak sürülen kripto para biriminin adı daha sonra ismi Darkcoin olarak değiştirilmiştir. Belli bir merkezi bulunmamaktadır. Özerk bir kuruluş olarak şu an işlem yapılmaktadır.
 
Dash Coin Büyüme
Dash sistemine bakıldığında, sisteme daha önce yapılmış olan sybil saldırısı ile güç kazanmıştır. Büyüme potansiyeli fazladır. Geliştirici ve çalışan istihdama olanak sağlamaktadır. Hazineye sağladığı fon değeri ilk zamanlar aylık bazda 14 bin dolar gibi bir rakam iken şuan son verilere göre aylık bazda 650 bin dolar gibi bir rakama yükselmiştir.

Etiketler
Daha Fazla Göster
Kapalı
Kapalı