Alt Koin HaberleriKoin Haberleri

C-Suite Ayrılış: Coinbase’in Baş Ürün Görevlisi Startup’tan çıktı

CoinDesk Salı günü yaptığı açıklamada Jeremy Henrickson'un artık 2 Kasım'da şirketten ayrıldığını doğruladı. Henrickson, Temmuz 2016'da Coinbase ile çalışmaya başladı ve LinkedIn'ye göre 2017'de baş ürün sorumlusu olmak için ürün ve mühendislik alanında VP olarak görev yaptı.

Coinbase Borsası Ürün Görevlisi İstifa Etti

Bir C-takımı yöneticisi Coinbase’i terk etti, cryptocurrency exchange teknik unicorn’u açtı.

CoinDesk Salı günü yaptığı açıklamada Jeremy Henrickson’un artık 2 Kasım’da şirketten ayrıldığını doğruladı. Henrickson, Temmuz 2016’da Coinbase borsası ile çalışmaya başladı ve LinkedIn’ye göre 2017’de baş ürün sorumlusu olmak için ürün ve mühendislik alanında VP olarak görev yaptı.

Bir Coinbase sözcüsü CoinDesk‘e “Jeremy’nin son iki yılda Coinbase’e yaptığı katkılar paha biçilmezdi” dedi. “Takımın 5 kat büyütülmüş büyümesini gözeten, yüksek performanslı bir ürün ve mühendislik organizasyonuna, scrappy başlangıç ​​ekibimizi kurmaya yardım etti.”

Sözlerine Şu Şekilde Devam etti:

“Şirketin yolculuğunun bu kısmına rehberlik eden Jeremy, ürün ve mühendislik ekiplerimiz için vizyonu belirleme, organizasyonda ilham verici bir lider olma yeteneğimizi geliştirdi. Jeremy, daha açık bir finansal sistem inşa etmek için çalışan saygın bir Coinbase mezunları grubuna katılıyor. ”

Stanford mezunu, kariyerine 1990’larda Apple’da başladı. Henrickson geçen ay olduğu gibi Palo Alto okulundaki bir etkinlikte konuştu.

Henrickson’un çıkışını, daha geniş kripto endüstrisinde çalkantılı bir dönem boyunca ekibi ölçeklendirdikten sonra zor bir şekilde dinlenmesini sağlayan bir kaynak olarak nitelendiren bir kaynak. Kaynağa göre, Henrickson kültürel olarak “Coinbase’in daha yumuşak tarafı’nı temsil etti.

Henrickson Apple Çalışanıydı

Henrickson’un çıkışında, başlangıç ​​ayındaki büyüme döneminde, son aylarda New York’ta yeni bir ofis açarak işçi tabanını genişletme teklifinin bir parçası oldu. Aynı zamanda, Coinbase Borsası uzun süreli yönetici Adam White (Bakkt’e katılmak için ayrıldı) ve şu andaki eski ticaret başkanı Hunter Merghart dahil olmak üzere bazı üst düzey çıkışlara sahipti.

Personel bir yana değişiyor, Coinbase yeni kripto para ve dijital varlıklarını borsada listelemeye devam etmek için belirtilen planıyla devam ediyor. Bu amaçla, şirket geçtiğimiz hafta 30 varlığın bir listesini yayınladı ve daha sonra bu tokların dördü profesyonel ticaret platformunda listelendi.

Etiketler
Daha Fazla Göster
Kapalı
Kapalı