Alt Koin HaberleriKoin Haberleri

Blockchain Dostu UK Lawmaker Kripto Vergi Ödemelerini Başlatıyor

Pazartesi günkü Daily Express gazetesinden rapora göre, Hughes insanların yerel yönetimlere belediye vergisi ödemesine ve bitcoin ya da kripto alternatifleri ile yardımcı firmalara hanehalkı faturaları ödeme seçeneği sunmalarını istiyor .

Birleşik Devletler parlamentosunun bir üyesi olan Eddie Hughes, vergilere izin verilmesi ve daha fazlasının kripto paralarla ödenmesini önerdi.

Pazartesi günkü Daily Express gazetesinden rapora göre;

Hughes insanların yerel yönetimlere belediye vergisi ödemesine ve bitcoin ya da kripto alternatifleri ile yardımcı firmalara hane halkı faturalarına ödeme seçeneği sunmalarını istiyor .

Bir malın tahmini değerine ve içinde yaşayan insan sayısına dayanarak, yerel hizmetler için havale etmek üzere ABD’deki hane halklarına belediye vergisi aylık olarak alınır.

İktidardaki Muhafazakâr Parti milletvekili Hughes, makalede şunları söyledi:

“Kısa bir süre önce cryptocurrency yoluyla hayırsever bağışları kabul eden RNLI [Royal National Lifeboat Institution] ile tanıştım – eğer bunu yapabilirsek, belediye vergisi ve diğer faturaları bitcoin ile ödeyebilmemizi önleyebiliriz.”

MP;

Kripto ödemelerini etkinleştirmek için bir plan oluşturan yerel bir makam görmek istediğini ekledi. “İlerici bir ülke olarak görülmemiz gerekiyor” dedi.

Siyasetçi, bir süredir kripto paralar ve blockchain teknolojisi konusunda iyimser davrandı.

Haziran ayında, Başbakanlık Sorularında milletvekili ile yapılan bir haftalık oturumda milletvekillerinin blokaj zincirinin faydalarını vurguladı bazı ülkelerin gayri safi yurt içi hasılanın yüzde 2’ye kadarını teknoloji ile karşılayabildiğini belirtti. .

Freeer Blockchain Makalesi

Temmuz ayında Hughes;

Ekonomi ve toplumda özgürlüğü teşvik etmek için ülkenin Ekonomik İşler Enstitüsü‘nün bir girişimi olan FREER tarafından yayınlanan blockchain hakkında bir makale yayınladı.

“Blokajın Kilitlenmesi: verimliliği artırmak ve vatandaşları güçlendirmek için yeni teknolojileri kucaklamak”

Başlıklı makalede yasa koyucu, İngiltere merkezli uluslararası bir blok zinciri yarışması ve kamuya açık bir baş blok zinciri görevlisi kurulması da dahil olmak üzere çeşitli girişimler önerdi.

Ayrıca hükümetin blok zincir ve diğer gelişmekte olan teknolojileri kucaklayarak yüzde 1’lik bir tasarruf tasarrufu sağlaması için hükümet departmanlarının uzun vadeli bir hedefi olan “blockchain departmanı hedefi” ni önerdi.

Hughs

Bugünkü raporda;

Kripto paraların daha geniş bir şekilde benimsenmesinin teknolojiye dair bilgi eksikliğinden geri kaldığını söyledi.

“İnsanların kullanacakları bir uygulama gibi görünmeli, böylece güvenli ve güvenli bir şekilde tanıdık olabilirler” dedi.

Geçtiğimiz ay Ohio’dan sonraki yorumlar, yerel işletmelerin, tütün satış vergisinden tevkifat vergisine, ilk ABD eyaleti vergisine kadar, bitcoin’de çeşitli vergiler ödemesine izin vereceğini açıkladı . Kripto vergisi seçeneğinin, gelecekte gelir vergisi gibi harçlar için bireylere açılması bekleniyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster
Kapalı
Kapalı